LSDrugs
Aktualnosci - 2022-01-15

LSDrugs

LSDrugs

Cześć! Jesteśmy LSDrugs i w ramach akcji Zwolnieni z Teorii, postanowiliśmy stworzyć projekt społeczny, w którym chcemy przybliżyć wam temat narkotyków i redukcji powodowanych przez nie szkód. W najbliższych tygodniach mamy zamiar włączyć z pełną mocą platformę, na której będziemy zamieszczali artykuły i materiały, które pozwolą wam poszerzać swoją wiedzę w tej materii, w przystępny i ciekawy sposób. Mamy nadzieję, że takie kompendium wiedzy przypadnie wam do gustu i będziecie w stanie wyciągnąć z niego jak najwięcej.

Motywacja

Jesteśmy przerażeni zatrważająco niskim poziomem wiedzy nt. substancji psychoaktywnych. W wielu miejscach w internecie jesteśmy w stanie znaleźć informacje sprzeczne, nieprawdziwe, nieobiektywne oraz wprowadzające w błąd. Naszym celem jest uświadomienie społeczeństwa i dostarczanie obiektywnej a przede wszystkim naukowej wiedzy.

O nas - zespół

Jesteśmy uczniami jednego z krakowskich techników. Dowiedzieliśmy się o konkursie “Zwolnieni z Teorii” widząc plakat na szkolnym korytarzu i stwierdziliśmy, że jest to świetna okazja na przyłożenie cegiełki do istotnej zmiany społecznej. Tak oto powstało LSDrugs czyli inicjatywa za którą stoi:

Nie udzielamy porad!

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub rady zapraszamy na serwer Discord SIN-u.

Mateusz Fudala

Graphic designer

Kuba Wiechniak

Lead graphic designer

Kuba Klimek

Lead developer

Michał Regiewicz

Dev-ops

Michał Proć

Developer

Paweł Otak

Developer / Redaktor

Avatary zostały wygenerowane na stronie picrew.me

Inne artykuły z kategorii substancje

Ta strona korzysta z plików cookie, używamy ich w celu prowadzenia analityki oraz optymalizacji publikowanej treści. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce.