Mestosław x LSDrugs
Aktualności - 2022-03-11

Mestosław x LSDrugs

Mestosław x LSDrugs

Z wielką przyjemnością chcemy ogłosić, że udało nam się uzyskać patronat ze strony Mestosława. Mestosław jest twórcą wideo blogów na platformie Youtube oraz aktywistą w wielu stowarzyszeniach związanych z polityką narkotykową.

Działalność

Mestosław, jak wcześniej wspomnieliśmy, jest aktywistą racjonalnej polityki narkotykowej i udziela się na wielu płaszczyznach w tym temacie. Jest odpowiedzialny za kanały o nazwie “Wiem Co Ćpiem” oraz “Mestosław” na platformie YouTube, za co w 2021 otrzymał tytuł twórcy roku w kategorii Lifestyle na Gali Twórców Influencers Live Wrocław & Onet. Jego twórczość internetowa bazuje na działaniu w duchu redukcji szkód powodowanych używaniem substancji psychoaktywnych. Swoimi filmami edukuje oglądających, przedstawia realne historie użytkowników substancji, prowadzi wywiady. Jest także członkiem PSPN (Polska Sieć Polityki Narkotykowej), SIN (Społeczna Inicjatywa Narkopoiltyki) oraz współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego.

Widać zatem jego wielokierunkowe działanie na rzecz normalizacji prawa narkotykowego oraz redukcji szkód. Dla naszego zespołu jest nie lada inspiracją i mamy szczerą nadzieję, że tworzone przez nas materiały kiedyś osiągną podobny poziom.

Mestosław Odwiedź Mestosława na stronie internetowej. Sprawdź

 

Mestosław na instagramie. Sprawdź

 

Polub Mestosława na facebooku. Sprawdź

 

Wiem Co Ćpiem Sprawdź

Inne artykuły z kategorii substancje

Ta strona korzysta z plików cookie, używamy ich w celu prowadzenia analityki oraz optymalizacji publikowanej treści. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce.