SIN x LSDrugs
Aktualności - 2022-02-14

SIN x LSDrugs

SIN x LSDrugs

Miło nam poinformować, że nasz projekt otrzymał patronat i wsparcie merytoryczne ze strony Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Jest to organizacja non-profit działająca na rzecz polityki narkotykowej opartej na faktach oraz prawach człowieka.

Działalność

SIN to nie tylko źródło rzetelnych informacji nt. substancji psychoaktywnych oraz redukcji szkód, zajmują się także promowaniem testowania substancji, a także zapewniają pomoc osobom uzależnionym. Dodatkowo w zakresie działań organizacji znajduje się również partyworking, w ramach którego są oni obecni na imprezach, gotowi do pomocy w każdej sytuacji, czy chociażby podzielenia się swoją wiedzą. Dążą do zmiany surowego i niesprawiedliwego prawa narkotykowego w naszym kraju. SIN dba o to, abyście niezależnie od sposobu zabawy, bawili się bezpiecznie.

Współpraca

Jako LS Drugs dostajemy merytoryczne wsparcie w procesie tworzenia artykułów publikowanych na naszej witrynie. Z naszej strony serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do odwiedzenia witryny oraz stron organizacji w social mediach.

SIN Odwiedź SIN na stronie internetowej. Sprawdź

 

Sprawdź SIN na instagramie. Sprawdź

 

Polub SIN na facebooku. Sprawdź

Inne artykuły z kategorii substancje

Ta strona korzysta z plików cookie, używamy ich w celu prowadzenia analityki oraz optymalizacji publikowanej treści. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce.